Ceren Çolak EYÜPSULTAN’DA NELER OLUYOR?
Yazı Detayı
13 Eylül 2021 - Pazartesi 09:57 Bu yazı 8 kez okundu
 
EYÜPSULTAN’DA NELER OLUYOR?
Ceren Çolak
avcerencolak@gmail.com
 
 

EYÜPSULTAN’DA NELER OLUYOR?

 

Sevgili EYÜPSULTANLILAR hepinizi sevgi ve saygıyla selamlarken kısaca kendimi tanıtmak isterim. Ben Ceren ÇOLAK. Hukukçu olarak mesleki hayatıma devam ederken ülke sevdam ve Eyüpsultan sevgim beni tam da siyasetin merkezine getirdi. Siyasi kariyerime meclis üyesi olarak ilçemizde yapılan hizmetlerde naçizane katkıda bulunmaktayım.

 

Burada samimiyetle Eyüpsultan’ı konuşacağız. Bazen isterseniz farklı konulara da gündeme göre yer veririz.

 

Eyüpsultan dedik…

 

Dolu dolu 28 aydır yerel yönetimlerde mücadele ediyoruz. Pandemiye rağmen Eyüpsultan’da güzel şeyler oldu. Yediden yetmişe herkese dokunan hizmetlere vesile olduk.  Altın Karınca ödülünü alan bağımlılıklarla mücadele eden Bağımsızlık Köyünden, Eyüpsultan Akademisi ve Anaokuluna, matematik evine, iki adet yeni okulundan, iki tane yarı olimpik yüzme havuzuna, yeni kültür merkezinden, yakında içinde harika fotoğraflar çekileceğimiz lavanta bahçelerinden sera ve meyve bahçelerine kadar daha saymadığım ancak önümüzdeki günlerde beraber spesifik olarak inceleyeceğimiz onlarca yeni kazanımımız oldu. Sadece bizlere değil hayvan dostlarımız için bakım ve ameliyat ettirebileceğimiz bir kliniğimiz bile var artık.

 

Ebu Eyyup El Ensari ziyaretine geldiğimizde dikkat çeken yeniden düzenlenen o oyuncakçılar çarşısı ve otantik çarşı manevi bölgemize yapılan büyük bir iyilik...

 

Tabi bunlar vizyon, gayret, tecrübe ve birikimle oldu. Bu minvalde şehrimizi ihya eden belediye başkanımız Deniz KÖKEN ve ekibine minnet doluyum. Bunlar oldu bitti değil. Yapılan ve fayda sağlayan tüm icraatlar yenilerinin habercisidir. Emanet aldığımız o koltuklara başkanımızın hizmetlerine ne katkıda bulunabilirizi dert etmiş biri olarak bu aktarımları karşılıklı yapmak ve sunacağım mail adresim üzerinden her zaman benimle irtibat kurabileceğinizi bilmenizi isterim. Konumuz Eyüpsultan’a bir şey katmaksa istişare ederek mümkün olacaktır. Şimdilik hoşçakalın :)

 
Etiketler: köşe, yazısı, ceren, çolak, Eyüpsultan belediyesi, haber eyüp, eyüphaber, eyüpsultan haber
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Haber Yazılımı