TFF 1. Lig'de 4 haftalık program belli oldu | Eyüpsultan Haber
Haber
09 Ekim 2021 - Cumartesi 11:03 Bu haber 556 kez okundu
 
TFF 1. Lig'de 4 haftalık program belli oldu | Eyüpsultan Haber
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), TFF 1. Lig'de 2021-2022 sezonunun ilk 4 haftalık programını açıkladı.
SPOR Haberi
 TFF 1. Lig'de 4 haftalık program belli oldu | Eyüpsultan Haber

 TFF 1. Lig'de 4 haftalık program belli oldu

 

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), TFF 1. Lig'de 2021-2022 sezonunun ilk 4 haftalık programını açıkladı.

 

TFF'nin internet sitesinden yapılan açıklamaya göre; TFF 1. Lig'de 10, 11, 12 ve 13. haftaların programı duyuruldu. ligde gelecek 4 haftanın programı şöyle:

 

                        10. Hafta

22 Ekim Cuma:

20.00 Eyüpspor-Adanaspor (Eyüp)

20.00 MKE Ankaragücü-Manisa (Eryaman)

 

23 Ekim Cumartesi:

13.30 Ankara Keçiörengücü-İstanbulspor (Aktepe)

16.00 Tuzlaspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Vefa)

19.00 Beypiliç Boluspor-Menemenspor (Bolu Atatürk)

19.00 Yılport Samsunspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni 19 Mayıs)

 

24 Ekim Pazar:

13.30 Altınordu-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

16.00 Balıkesirspor-Bursaspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Kocaelispor-Gençlerbirliği (Kocaeli)

 

                        11. Hafta

30 Ekim Cumartesi:

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Yılport Samsunspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Manisa-Beypiliç Boluspor (Spor Toto Akhisar)

19.00 Eyüpspor-MKE Ankaragücü (Eyüp)

 

31 Ekim Pazar:

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Tuzlaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Balıkesirspor (Kazım Karabekir)

19.00 Denizlispor-Kocaelispor (Denizli Atatürk)

19.00 Gençlerbirliği-İstanbulspor (Eryaman)

 

1 Kasım Pazartesi:

20.00 Bursaspor-Ankara Keçiörengücü (Bitci Timsah Park)

20.00 Adanaspor-Altınordu (Yeni Adana)

 

                        12. Hafta

5 Kasım Cuma:

20.00 Tuzlaspor-Denizlispor (Vefa)

20.00 İstanbulspor-Menemenspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

 

6 Kasım Cumartesi:

13.30 Beypiliç Boluspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Bolu Atatürk)

16.00 Yılport Samsunspor-Manisa (Yeni 19 Mayıs)

19.00 MKE Ankaragücü-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Eryaman)

19.00 Altınordu-Eyüpspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

 

7 Kasım Pazar:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Gençlerbirliği (Aktepe)

16.00 Balıkesirspor-Adanaspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Kocaelispor-Bursaspor (Kocaeli)

 

                         13. Hafta

20 Kasım Cumartesi:

13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Beypiliç Boluspor (Kazım Karabekir)

16.00 Menemenspor-Balıkesirspor (Menemen İlçe)

19.00 Gençlerbirliği-Tuzlaspor (Eryaman)

19.00 Bursaspor-İstanbulspor (Bitci Timsah Park)

 

21 Kasım Pazar:

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Kocaelispor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Denizlispor-Ankara Keçiörengücü (Denizli Atatürk)

19.00 Manisa-Altınordu (Spor Toto Akhisar)

19.00 Adanaspor-MKE Ankaragücü (Yeni Adana)

 

22 Kasım Pazartesi:

20.00 Eyüpspor-Yılport Samsunspor (Eyüp)

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eyüpspor, Adanaspor, Ankaragücü, Manisa, Keçiörengücü, İstanbulspor, Tuzlaspor, Bandırmaspor, Boluspor, Menemenspor, Samsunspor, Erzurumspor, Altınordu, Ümraniyespor, Balıkesirspor, Bursaspor, Kocaelispor, Gençlerbirliği, Eyüpsultan Haber
Yorumlar
Haber Yazılımı