Sondakika |Eyüpsultan kaymakamı İhsan Kara evde aşılama programına katıldı |Eyüpsultan Haber
Haber
24 Eylül 2021 - Cuma 22:18 Bu haber 366 kez okundu
 
Sondakika |Eyüpsultan kaymakamı İhsan Kara evde aşılama programına katıldı |Eyüpsultan Haber
Eyüpsultan kaymakamı aşı randevusu gelen vatandaşları tek tek dolaştı Eyüpsultan Kaymakamı İhsan Kara ilçe genelinde aşı randevusu gelmiş olan vatandaşların evde aşılama programlarına katıldı
EYÜPSULTAN Haberi
Sondakika |Eyüpsultan kaymakamı İhsan Kara evde aşılama programına katıldı |Eyüpsultan Haber

Eyüpsultan kaymakamı İhsan Kara evde aşılama programına katıldı

 

Eyüpsultan kaymakamı aşı randevusu gelen vatandaşları tek tek dolaştı Eyüpsultan Kaymakamı İhsan Kara ilçe genelinde aşı randevusu gelmiş olan vatandaşların evde aşılama programlarına katıldı. Vatandaşların aşı ile ilgili merak ettiği soruları yanıtlayan Kaymakam Kara, ilçe genelinde problemleri olan vatandaşları da dinledi.

 

Eyüpsultan'da aşı programı kapsamında 2. ve 3. doz aşılarını olmak için evde sağlık hizmetinden randevu alan vatandaşlar ilçe kaymakamı İhsan Kara tarafından ziyaret edildi. Evde sağlık ekipleri ile birlikte aşı olmak isteyen vatandaşları ziyaret eden ilçe kaymakamı, vatandaşlara hediyeler verdi.Vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Kaymakam Kara, daha sonra açıklamalarda bulundu.

 

 

Aşı programı hakkında bilgi veren Kara:

"Eyüpsultan Kaymakamı olarak baştan beri sağlık mensubu arkadaşlarımız başta olmak üzere bütün görevlilerimizce programı yürütüyoruz bu konuda vatandaşlarımız aşı olma konusunda gayretli. Aşı olmak isteyen 2. ve 3. Dozu tamamlamamış 65 yaş üstü vatandaşlarımızı bizzat ben ziyaret ediyorum teşekkürlerimi iletiyorum. Bugün Fatma teyzemiz ile buluştuk problemlerini dinledik ve aşımızı gerçekleştirdik tüm sorunların çözülmesi için çalışacağız aşı konusunda hassas olan vatandaşlarımıza ve sağlık personellerimize ise çok çok teşekkür ediyoruz" İfadelerini kullandı.

 

“Herkes aşı olmalı devletimiz bizi öldürecek değil ya”

Ailecek aşı olan ve annesinin aşılanması için evlerine gidilen Coşkun Elitaş, "Bugün kaymakam bey evimize geldi ve bu çok olumlu bir durum aşı ile ilgili bizlere teşvik edici bir durum. Dışarı da kirli bir bilgi var ve bunlara kulak asmıyoruz sonuçta devletimiz herkesi öldürecek değil. İnsanlar aşıyı kötülüyor ama ben sağlıklı buluyorum tehlikeli bir süreçten geçiyoruz herkes aşı olmalı bence bu tarz hizmetler ise gerçekten çok verimli." Şeklinde konuştu.