Kılıçdaroğlu : Sakın ola ki umutsuzluğa kapılmayın
Haber
15 Haziran 2021 - Salı 00:27 Bu haber 366 kez okundu
 
Kılıçdaroğlu : Sakın ola ki umutsuzluğa kapılmayın
GÜNDEM Haberi
Kılıçdaroğlu : Sakın ola ki umutsuzluğa kapılmayın

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Sakın ola ki umutsuzluğa kapılmayın. Sakın ola. Hep beraber seçimi bekliyoruz. Gelecek o sandık, önümüze gelecek. Sizden sadece bir şey istiyorum, sandığa gidip oy kullanırken eliniz vicdanınızda olsun" dedi.

 

Batıkent Murat Karayalçın Meydanı Açılış Töreni'nde konuşan Kemal Kılıçdaroğlu, "İnsanlar, bu meydanda huzur içinde gezecekler. Eğlenceler burada yapılacak, toplantılar, mitingler burada yapılacak, dolayısıyla kent nefes almış olacak" ifadelerini kullandı.

 

Yenimahalle Belediyesinin meydanın yapıldığı araziyi satın aldığını dile getiren Kılıçdaroğlu, alanın da yine belediye işçileri tarafından yapıldığını söyledi.

 

Kılıçdaroğlu, Yenimahalle'yi çağdaş bir kent yaptığını belirttiği Fethi Yaşar'a teşekkür ederek, sözlerini şöyle sürdürdü:

 

"Fethi Başkanımızı sizden ayırmak için onlara göre çok oyunlar oynandı ama Yenimahalleliler, Fethi Başkan'a sahip çıktılar. Çünkü onun nasıl çalıştığını, günün 24 saatini Yenimahalleliye nasıl verdiğini en iyi siz bilirsiniz. Sosyal yardımlar konusunda da belediye başkanlarımız tarih yazıyorlar, olağanüstü çalışıyorlar. Diyorlar ya, 'Aç varsa siz doyurun.' Çekilin oradan, Türkiye'deki bütün açları doyuracağız. Çekilin oradan, Türkiye'de hiçbir çocuk yatağa aç girmeyecek. Çekilin oradan, Türkiye'de her kuruşun hesabını bir veren bir millet iktidarı olacak. Biz bunları biliyoruz, yapacağız. Eğer belediye başkanlarımız, bütün engellemelere rağmen bir tarih yazıyorlarsa halkın iktidarı olduğunda o tarihin çok daha görkemli şekilde ortaya konacağını onlar da çok iyi biliyorlar."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kılıçdaroğlu, :, Sakın, ola, ki, umutsuzluğa, kapılmayın,
Yorumlar
Haber Yazılımı