Hanzade Baklava'nın açılışı Deniz Köken tarafından yapıldı
Haber
05 Haziran 2021 - Cumartesi 23:13 Bu haber 687 kez okundu
 
Hanzade Baklava'nın açılışı Deniz Köken tarafından yapıldı
Eyüpsultan belediye başkanı Deniz Köken ve Akparti İstanbul milletvekili Hasan Turan açılış kurdelasını beraber kestiler
YAŞAM Haberi
Hanzade Baklava'nın açılışı  Deniz Köken tarafından yapıldı

Hanzade Baklava'nın açılışı Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken tarafından yapıldı

 

Eyüpsultan’da farklı yörelere ait tatların bulunduğu Sıradışı gıda şirketi olan hanzade baklava hizmete girdi.

Veysel Pakyıldız, Uğur Şen İbrahim Topal'ın işletmeciliğini yaptığı Hanzade Baklava birbirinden lezzetli, doğal ve yöresel ürünler kahve, hurma ,bitkiçayı ,lokum çeşitleri ,macun, çikolata ,kuruyemiş, şekerleme, baharat, gibi ürünler satışa sunuluyor.

 

 

 Eyüpsultan meydanında hanzade baklavanın açılışı için eyupsultan camii imamlarından Davut Şensoy’un Kuran ı Kerim okuması ve dua yapmasıyala başladı. Eyüpsultan belediye başkanı Deniz Köken ve Akparti İstanbul milletvekili Hasan Turan açılış kurdelasını beraber kestiler Eyüpsultanlı tanınmış iş insanları, siyasilerin ve vatandaşların yoğun katılımıyla açılış gerçekleştirildi.

 

DENİZ KÖKEN “İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN”

Açılışta konuşma yapan Deniz Köken ilçemize hayırlı olsun dedi Köken konuşmasının devamında “Eyüpsultan'da ilk defa çok ortaklı esnaflar bir araya gelerek ortak bir işletme açtılar. Eyüpsultan Meydan kalabalığı Fahri Korutürk Caddesi'ne geçmiyordu bu vesileyle Eyüpsultan meydandaki Yoğunluğun Fahri Korutürk Caddesi'ne taşıyacağını ümit ediyorum.

 Bizlerde Eyüpsultan Belediyesi olarak Eyüpsultan Kültür Merkezi ve Eyüpsultan Müzesi projelerimizi hayata geçirerek Eyüpsultan Meydanı ve çevresine değer katmaya çalışacağız inşallah Eyüp Sultan'a gelenleri 1000 yıllık tarihini aynı anda görebileceği bir mekan haline getireceğiz bu işletme açılışı ile birlikte Eyupsultan’ımıza bir değer kazandırmıştır işletme sahibi arkadaşlara hayırlı bereketli kazançlar diliyorum.”