Gündem| Eyüpsultan, Ahmet Kekeç Kütüphanesi yoğun ilgi görüyor.| Eyüpsultan haber
Haber
24 Ağustos 2021 - Salı 12:45 Bu haber 826 kez okundu
 
Gündem| Eyüpsultan, Ahmet Kekeç Kütüphanesi yoğun ilgi görüyor.| Eyüpsultan haber
Ahmet Kekeç Kütüphanesinde 10 bin kitap ve araştırma merkezi, kitap kafe, ders çalışma alanları ile ferah kitap okuma ve toplantı salonları yer alıyor.
KÜLTÜR Haberi
Gündem| Eyüpsultan, Ahmet Kekeç Kütüphanesi yoğun ilgi görüyor.| Eyüpsultan haber

Eyüpsultan, Ahmet Kekeç Kütüphanesi yoğun ilgi görüyor.

 

Eyüpsultan Ahmet Kekeç Kütüphanesi kitapseverlerin ilgi odağı oldu

 

Eyüpsultan Merkez Mahallesi Feshane Caddesi'nde bulunan kütüphane, vatandaşlara kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, gençleri ve çocukları okumaya teşvik etmek amacıyla açıldı. Kütüphanede 10 bin kitap ve araştırma merkezi, kitap kafe, ders çalışma alanları ile ferah kitap okuma ve toplantı salonları yer alıyor.

 

 

 "Ahmet Kekeç Kütüphanesi120 kişilik oturma kapasitesine sahip"

Vatandaşların sakin ve huzurlu bir ortamda kitap okuyup araştırma yapabileceği, ders çalışabileceği, boş vakitlerini değerlendirebileceği kütüphane 181 metre karelik alana, 120 kişilik oturma kapasitesine sahip.Kütüphane zengin kitap koleksiyonu, güncel elektronik kaynaklar, seçkin süreli yayınlar, nezih çalışma alanları ile anaokulundan üniversiteye, ev hanımından öğretmene Eyüpsultan'da yaşayan her yaştan vatandaşa hitap ediyor.

 

 Kütüphaneye ders çalışmaya gelen öğrenciler Eyüpsultan Belediyesi'nin kendilerine sunduğu hizmetten çok memnun olduklarını belirtiyor. Kütüphanenin kendilerine hem kitap okuma hem de ders çalışma imkanı sunduğunu söylüyorlar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eyüpsultan belediyesi,kütüphane,ahmet kekeç,kültür,Deniz Köken,Eyüpsultan haber,Eyüp haber,Eyüpsultan
Yorumlar
Haber Yazılımı