Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adana'da gençlerle buluştu | Eyüpsultan Haber
Haber
10 Ekim 2021 - Pazar 22:45 Bu haber 251 kez okundu
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adana'da gençlerle buluştu | Eyüpsultan Haber
Erdoğan, gençlerle sohbetinde gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu, özel hayıtına ilişkin sorulan sorulara samimiyetle cevap verdi.
SİYASET Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adana'da gençlerle buluştu | Eyüpsultan Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adana'da gençlerle buluştu

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz gün yaptığı Adana ziyaretinde gençlerle bir araya geldi. Erdoğan, gençlerle sohbetinde gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu, özel hayıtına ilişkin sorulan sorulara samimiyetle cevap verdi.

 

Erdoğan, Adanalı gençlerle buluşmasında merhum sanatçı Müslüm Gürses'in "Sevda Yüklü Kervanlar" isimli şarkısını dinledi, gençlerin söylediği şarkılara eşlik etti. Erdoğan, Aşık Veysel'in "Uzun İnce Bir Yolda" isimli türküsünü söyleyen Şahin Kendirci ile düet yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İkimiz Bir Fidanız", "Ah Bu Hayat Çekilmez", "Endamın Yeter", "Gül Döktüm Yollarına" şarkılarını da gençlerle birlikte söyledi.

 

 

"GENÇLERİMİZLE ARAMIZA KİMSEYİ SOKMAYIZ"

Hayatının büyük bölümünde gençlerle birlikte olduğunu söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bazılarının bizim gençlerle muhabbet içinde olmamızdan rahatsız duyduklarını anlıyorum. Ben lise yıllarımdan bu yana 40 yıldır kesintisiz bir şekilde bu yolda gençlerle yürüdüm. Kültür sanat faaliyetlerinden siyasetteki görevlerime kadar gençlerle birlikte yaptım. Bir gün yolunuz Külliye'ye düşerse çalışma ekibimizin gençlerden oluştuğunu göreceksiniz.