Eyüpsultan Belediye'si Kardeş Şehir protokolü imzaladı
Haber
08 Nisan 2021 - Perşembe 18:18 Bu haber 354 kez okundu
 
Eyüpsultan Belediye'si Kardeş Şehir protokolü imzaladı
İki belediye arasında imzalanan Kardeş Şehir Protokolü ile dostluk, güven ilkelerine bağlı kalınarak, belediyecilik alanında çeşitli konularda işbirliği imkanlarını geliştirme hususunda anlaşmaya varıldı.
EYÜPSULTAN Haberi
Eyüpsultan Belediye'si Kardeş Şehir protokolü imzaladı

Eyüpsultan Belediye'si Kardeş Şehir protokolü imzaladı.

 

İki belediye arasında imzalanan Kardeş Şehir Protokolü ile dostluk, güven ve iyi niyet ilkelerine bağlı kalınarak, belediyecilik alanında çeşitli konularda ortak faaliyet yürütmek ve işbirliği imkanlarını geliştirme hususunda anlaşmaya varıldı.

 

Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi’yi makamında ağırlayan ve Kardeş Şehir protokolünü imzalayan Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, “Rize’nin en büyük ilçesi ve Karadeniz'in doğal güzelliklerini yansıtan en güzel yerlerinden biri olan Çayeli Belediyesi ile İstanbul’un manevi kalbi Eyüpsultan’ı buluşturan bu kardeş şehir projesi her iki ilçe için de hayırlı olsun” dedi.

 

Çevre ve şehircilik alanında her iki şehrin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda birbirlerine destek olurlarken, ekonomik ve sosyal ilişkileri geliştirmek adına, kültür, sanat ve spor gibi birçok alanda da hizmet uygulamalarının paylaşılması ve projelerin geliştirilmeleri konularında paylaşımda bulunacaklar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eyüpsultan, Belediye'si, Kardeş, Şehir, protokolü, imzaladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı